Tvorba web stránok a e-shopov, ktoré predávajú

Je vaša webová stránka dostatočne účinná, aby návštevníka zmenila na zákazníka?

Tri základné prvky, ktoré dokážu ovplyvniť návštevnosť webu a predaj.

Nie obrázky, ale text predáva. Musíte presvedčiť zákazníka o kvalite produktu a dokázať, že skutočne rozumiete tomu, čo ponúkate. Na webových stránkach je text hlavnou časťou, ktorá ovplyvňuje predaj. Ním komunikujete so zákazníkom a prezentujete mu produkty, či služby.

Psychológia farieb dokáže udržať zákazníka. Veľa grafikov a dizajnérov vníma svoju prácu ako zdobenie a maľovanie obrazu, ktorého vnútro nie je podstatné. Málo z nich si uvedomuje silu farieb a ich emočnú, výpovednú hodnotu. Práve farby dokážu nasmerovať zákazníka tam, kam potrebujeme. 

Podstata obrázkov vo webových stránkach nie je iba na vyplnenie miesta. Použité fotky a grafiky musia mať svoju výpovednú hodnotu. Obsahovať príbeh, ktorý hovoria za nás. Príbeh, ktorý zákazníka presvedčí o kvalite a pridá hodnotu web stránke.

Vytvárame funkčné a prehľadné web stránky

Doba zložitých animácií a komplikovaného dizajnu je už za nami. Zákazníci hľadajú čo najviac informácií v najkratšom čase. Preto músí byť cesta k nim jednoduchá a priama.

Webová stránka je spôsob, ako komunikujete so zákazníkom. Koľko informácii mu ponúknete a nakoľko ho dokážete zaujať obsahom.

Optimalizácia stránky dokáže zaručiť dobré pozície vo vyhľadávačoch a tým dáva šancu na oslovenie zákazníka. Nikto nehľadá na druhej, či tretej strane. Podstatné sú prvé pozície.

Prehľadnosť stránky je veľmi podstatná. Nečakajte od zákazníka hodiny strávené na vašom webe, kým sa dopátra k informáciám.

V dobe smartphonov je nevyhnutný responzívny dizajn, ktorý sa automaticky prispôsobuje zariadeniu z ktorého vás zákazník navštívil a ponúka mu jednoduché možnosti prezerania obsahu.

Nová web stránka od 499€ 

V základnom balíku pri tvorbe web stránky zabezpečujeme

  • konzultácie, aby sme pochopili predstavu, podstatné body produktu, či služby, ktorú ponúkate a na základe toho mohli pripraviť prezentáciu na internete, ktorá vás predá
  • návrh vhodnej domény a jej zakúpenie
  • grafický návrh vychádzajúci z filozofie prezentovanej značky, optimalizovaný pre praktické použitie na internete
  • vytvorenie štruktúry webovej stránky s presným rozdelením podstránok
  • optimalizáciu textov pre vyhľadávače. čím dosiahneme lepšiu pozíciu v organickom vyhľadávaní
  • testovanie vo všetkých dostupných prehliadačoch
  • spustenie a napojenie na sociálne siete

Chcete vytvoriť web stránku, ktorá prinesie nových zákazníkov a zvýši predaj?

Kontaktujte nás!