Ako zlepšiť pozíciu vo vyhľadávačoch?

Buďme realisti. Ak sa nezobrazujete v prvých troch pozíciách vyhľadávania, zákazník neklikne na vašu web stránku a objedná si tovar u konkurencii. Realita vyhľadávania a nakupovania v tejto dobe.

SEO optimalizácia - on page a off page faktory.

V minulosti znamenala SEO optimalizácia vyplnenie vhodných kľúčových slov, vytvorenie pár spätných odkazov a v priebehu chvíľky ste získali prvé pozície vo vyhľadávaní. Pokrokom vo vývoji algorytmov vyhľadávania sa on-page, ale aj off-page SEO, stalo samostatnou vedou, kde je potrebné splniť množstvo kritérií, aby ste dokázali predbehnúť konkurencie a získať predajné pozície. Pozície zobrazenia, ktoré rozhodnú, či zákazník nechá peniaze u vás, alebo u konkurencie.

Hľadáte spôsob, ako vylepšiť svoju pozíciu vo vyhľadávaní? Vyskúšajte SEO konzultáciu u odborníka

Zákazníci bývajú dost skeptickí. Ak investujú do PPC reklamy, alebo banerovej reklamy na Facebooku, návratnosť je takmer okamžitá. So SEO optimalizáciou ide o beh na dlhé trate, ktorému sa treba skutočne venovať. Podrobné analýzy, dôkladne prepracovaná stratégia, množstvo vytvoreného kvalitného obsahu a výber tých správnych ciest online komunikácie sú iba časť toho, čo musí každý absolvovať, aby úsilie malo viditeľné výsledky.

Prečo optimalizovať web stránky?

Z dlhodobého hľadiska znamená kvalitná SEO optimalizácia úsporu investícií na reklamu. Ak viete, ake slová zákazníci vyhľadávajú, viete web stránku upraviť podľa nich a nastaviť dôležíte body. Podľa toho vytvárať obsah, titulky článkov a zamerať sa na komunikáciu, ktorá má zmysel práve pre zákazníkov, ktorí hľadajú vašu ponuku.

Správne nastavená web stránka, ktorá ponúka vyhľadávačom dostatok relevantných informácií zabezpečí prvé pozície pred očami potenciálnych zákazníkov, zníži rozpočet na PPC a SEM kampane a hlavne pritiahne k sebe zákazníkov, ktorí vyhľadávajú vašu ponuku. Nie iba náhodne objavia web stránku mimo ich záujmu, ale aj zrealizujú obchod, lebo to je cieľom cieleného marketingu. Osloviť zákazníka v momente, kedy dopytuje presne to, čo ponúkate.

Ako získať lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch?

Zákazníkom ponúkame:

  • kompletný audit stavu vyhľadávania
  • podrobnú analýzu kľúčových slov
  • vytvorenie content marketingovej stratégie
  • tvorbu hodnotného obsahu
  • školenia pre zamestnancov

Hľadáte návod na SEO optimalizáciu? Zaregistrujte sa k odberu noviniek zo sveta marketingu.