Logo, ktoré vystihuje

Množstvo podnikateľov si neuvedomuje podstatu brandingu a silu dobrého loga. 

Zamysleli ste sa niekedy, ako vás vnímajú zákazníci? Čo vidia, keď sa pozrú na vašu firmu? Jednou z podstatných častí úspešného celku je práve logo. Výstižné, originálne, ktoré dokáže hovoriť za vás a je schopné osloviť zákazníka. 

Uvedomujeme si silu loga a podľa toho pristupujeme k  jeho tvorbe.

Ako dlho trvá vytvorenie loga?

Aby logo vystihovalo firmu, ktorú prezentuje, musí grafik získať množstvo materiálov a podkladov o ponuke spoločnosti. Pochopiť hlavnú filozofiu firmy, zanalyzovať si konkurenciu, podrobne zmapovať celú škálu firiem a produktov, ktoré pôsobia v rovnakom odvetví a na základe toho vytvoriť návrh loga, ktoré sa odlíši od ostatných, bude originálne a výstižné. Dá sa toto všetko urobiť kvalitne za pár hodín?

Klasické, alebo moderné logo?

Ak máte predstavu o budovaní firmy na dlhšie obdobie, čiže aspoň pár rokov, odporúčame nadčasové logo, ktoré neomrzí a ktoré vyjadruje hodnoty firmy, čím získate viac, ako iba grafickú značku. Získate tvár, ktorú si zákazníci pamätajú. Vytvárame kreatívne logá s hĺbkou, ktoré vás odlíšia.

Čo získate vytvorením loga u nás?

Pripravíme tri grafické návrhy loga, ktoré následne konzultujeme s klientom. Po dotvorení a splnení všetkých požiadaviek odovzdávame kompletný dizajn manuál s licenciou bez časového, alebo geografického obmedzenia. Najpoužívanejšie grafické formáty, presná farebnosť a možnosti prevedenia pri vizitkách, hlavičkových papieroch, či reklamných predmetoch sú súčasťou dizajn manuálu.

Máte záujem o vytvorenie loga?

Kontaktujte nás a postaráme sa o viditeľnú, profesionálnu prezentáciu firmy, ktorá vás bude vystihovať. 

Pri objednávke loga získavate výhody a zľavy na vytvorenie web stránky, možnosť registrácie domény zdarma na 12 mesiacov a množstvo ďalších výhod, aby podnikanie nebolo utrpením, ale prinášalo zisk. 

Sme tu pre vás a robíme to s láskou, lebo nás to baví a vieme ako na to.

Svet marketingu je svet úspešnej budúcnosti.